Kazikowe refleksje

To był rok, dobry rok … Podsumowanie roku kazikowania ;-)

Cześć Kazie i Kaziczki,

Mija kolejny rok, więc pora na małe podsumowanie.W roku 2016 oglądaliście nas łącznie przez 562 tysiące minut, wszystkie nasze filmy zyskały 139 tysięcy nowych oglądnięć, pod którymi zostawiliście ponad 2400 łapek w górę! WoW! Jeśli jedna osoba chciałaby oglądac nasze filmiki przez 562 000 minut, musiałaby to robić bez przerwy przez 390 dni. To ponad rok z Kazikiem!


W tym roku na naszym kanale odeszliśmy nieco od gramatyki a zaczęliśmy robić vlogi co w efekcie przyniosło nam nowych widzów ale i sporo osób pożegnało się z Kazikiem. Pod koniec roku zrobilismy pierwsze transmisje na żywo, które przysporzyły nam bardzo zaangażowanych widzów, którzy życzliwie komentuja i piszą do nas wiadomości- serdecznie Wam za to dziękuję.

W tym roku po raz pierwszy nawiązaliśmy kontakt z Wami, czytelnikami i widzami na poziomie przyjaciół i serdecznie Wam za to dziękuję. Miło wiedzieć jakie są Wasze prawdziwe imiona, kto się czym zajmuje, kto się uczy a kto ma rodzinę. Podzieliliście sie z nami Waszymi pasjami, marzeniami a czasami problemami. I to było niesamowite. Okazaliście nam wiele życzliwości i bardzo nam kibicowaliście przez okrągły rok. Yay! Mam nadzieję, że w 2017 będzie podobnie 😉

W tym roku zaczęłam też pisać tego bloga, który żyje w symbiozie z naszymi filmikami. Lubię tę formę zapisywania myśli, pomysłów i refleksji. Czasami post powstaje na podstawie filmiku, a czasami filmik na podstawie postu 😉 Blog jest na etapie raczkowania, miejmy nadzieję, że w nowym roku urośnie w siłę i stanie się kolejną platformą komunikacji między Kazikiem i Wami drodzy Widzowie i Czytelnicy.

Jakie plany na 2017?

Oczywiście będziemy kontynuować Kazikowanie. Mamy też zamiar stworzyć nowy kanał poświęcony promocji Liskeard i naszej okolicy. Powoli porządkujemu swoje sprawy formalne i przygotowujemy się do Wielkiej Przygody o której opowiemy Wam w przyszłym roku 😉 Za rok o tej porze powinniśmy już mieć bardziej sprecyzowany plan 😀 😀
Rzecz jest super ekscytująca i nie możemy się doczekać. To nasz wspólny pomysł i juz przebieramy nóżkami z radości. Także przyszły rok upłynie nam na pielęgnowaniu Kazik.TV, rozkręcaniu nowego kanału, pisaniu bloga i stawiania małych kroczków aby zrealizować nasz nowy Cel. W międzyczasie będziemy jeżdzić na plażę, spacerować i bawić się z naszym psem, gotować i jeść 😉 lenić się w domu itp … itd.
Wiecie co jest według mnie najlepsze? Że mam szczęście pisać te wszystkie plany per ‘my’ 😉 Ju hu! Jest rok niemalże 2017 a my nadal jesteśmy razem! – Na początku naszej znajomości, kiedy ludzie nie mieli jeszcze smartfonów i jeżdzili na dinozaurach, częstwo nagrywaliśmy takie filmiki, mówiliśmy jaka jest data i jaki rok i kończyliśmy radosnym: ‘ A my nadal jesteśmy razem’- sami nie mogliśmy w to uwierzyć.
Tego Wam życzę Kazie i Kaziczki, abyście mogli planować swoje życie w liczbie mnogiej 😉 a jęśli już jesteście w liczbie mnogiej nie zapominajcie jakie to błogosławieństwo NADAL BYĆ RAZEM.

8 komentarzy

  • Kazik.TV

   Cześć Damian,
   Myślę, że stopniowo będziemy Was wtajemniczać w nasze plany. Na razie mogę Ci powiedzieć, że jako nasz widz i czytelnik przyczyniasz się do realizacji naszych marzeń 😉

   • Małgorzata

    Dziękuję bardzo,
    ja również życzę wszystkiego najlepszego ;).

    Pies jest śliczny, nie wiem czy to Doberman? Miałam Dobermana w domu rodzinnym, zdechł ze starości i guzów nowotworowych. Był bardzo mądry i rodzinny.

    Pozdrawiam serdecznie:)

    • Kazik.TV

     Droga Małgorzato,
     Nasz pies to lurcher – mieszaniec charta. Rzeczywiście na tym filmiku troszkę wygląda jak doberman 😉 Bardzo kochamy psy. Jedyną ich wadą jest to, że tak krótko z nami są.

 • Agnieszka

  To mile i bardzo inspirujace patrzec na ludzi ktorzy spelniaja marzenia nie baczac na trudy i wszelkie przeciwnosci. Wasze wpisy obudzily we mnie na nowo gleboko zakopane pragnienia i marzenia, powiem wiecej, zasialy iskierke nadziei na ich realizacje 🙂 Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za powodzenie wyprawy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *