Wildcamping – kemping „na dziko”

Wildcamping… podróżowanie i kempingowanie na dziko.

Wciąż jeszcze istnieje wiele miejsc do których nikt (lub prawie nikt) nie dotarł. Miejsca w których dostęp do prądu, internetu jest znacznie utrudniony. Podróże w takie miejsca są bardzo nieprzewidywalne, trudno więc o punktualność i trzymania się zaplanowanych dat. My uwielbiamy podróżować niezależnie i swobodnie. Póki co najczęściej podróżujemy w zakresie hrabstwa w którym mieszkamy – Cornwall (naszym zdaniem najpiękniejsza część Anglii). I zawsze gdy wyruszamy w taką podróż, fajnie jest móc oderwać się od codziennego wstawania o 7:00 do pracy. Kiedy ruszamy w drogę, przestajemy mieć poczucie że życie ciągle przecieka nam przez palce. Kochamy spędzać razem czas, ze sobą, z naszym psem, a pies z nami. Zwiedzać. Poznawać nowych ludzi, i trzymać się z dala od miejskich aglomeracji gdzie życie ciągle pędzi na przestrzał bez sensu, bez większej głębi. Nasz pies nauczył nas że największą wartością w życiu jest „obecność”.

Poniżej kilka fotek z naszych dotychczasowych wypraw po okolicach Cornwall.

Jeżeli mieszkacie w Cornwall/Devon i macie ochotę się z nami spotkać lub ruszyć razem na małą wyprawę dajcie nam znać!  W roku 2017 planujemy zrealizować wyprawy trochę dalej od domu (na przykład w okolice Szkocji). Już wkrótce na tej podstronie będą pojawiać się wpisy z relacjami z naszych wypraw !

Zapraszamy do czytania !

Trzymajcie się Kazie i Kaziczki !

5 komentarzy

 1. Kazik.TV

  Z ostatniej chwili … Aktualizacja na stronie nastąpi w najbliższą sobotę 9 grudnia, ponieważ w międzyczasie nabyliśmy Talbotka i już nam zimno nie straszne, więc ruszamy!… 😀 Hurrrra! Pierwsza wyprawa w naszym motorhome, w naszym Talbocie, naszej Cytrynce 😀 Będzie z tego vlog 😀 Nie mogę się doczekać.

  Odpowiedz
  • Adrian M

   Hehe kilka lat minęło od tego komentarza. Ale teraz śmiało można powiedzieć, że Talbot nieźle się spisuje 🙂

   Odpowiedz

Dodaj komentarz