Rudolph the Red-Nosed Reindeer, o czym jest ta piosenka?

Cześć Kazie i Kaziczki,

Ho ho ho! Chciałoby się powiedzieć. Kolejny rok niemal za nami i już czuć w powietrzu pierniczki i choinkę 😀

Aby podziękować Wam za kolejny rok Kazikowania przygotowaliśmy dla Was specjalny świąteczny odcinek z Rudolfem w roli głównej:

Jak widzicie Kazik w tym roku poszła na całość … A dlaczego nie? Zdaję sobie sprawę, że może nie od razu posypią się propozycje nagrania płyty i ruszenia w trasę koncertową 😀 Ale bardzo lubię tę piosenkę i mądrość w niej zawartą, poza tym miałam akurat na sobie świąteczną bluzę i tak od słowa do słowa, powstał ten wyjątkowy filmik.

Rudolf jest świąteczną gwiazdą od 1939 roku. Wtedy właśnie zadebiutował jako postać z książeczki dla dzieci. Książeczka powstała jako upominek dla klientów amerykańskiego sklepu Montgomery Ward. Potem powstała piosenka, bajka dla dzieci, programy telewizyjne i Rudolph rzeczywiście przeszedł do historii.

Swoje pięć minut nasz Czerwononosy przyjaciel przeżył pewnej mglistej Wigilii. To właśnie na ten dzień czekał, czerwony, lśniący nos, który na co dzień przysporzył swojemu właścicielowi tyle przykrości.

Nie tylko Rudolf przeszedł do historii. Drwiący towarzysze także, dziś na pewno im wstyd 😉

Kochani, wyglądając na Mikołaja i Rudolfa, życzę Wam Świętych Świąt! Niech to nie będą takie zwykłe, zaganiane dni. Pozdrawiam Was spod choinki!

A Ty czego sobie życzysz na Święta i Nowy Rok?

4 komentarze

  1. Mr.Disnikski

    Kasiu dziękuje za życzenia. Wam też życzę zdrowych, pogodnych świąt Bożego Narodzenia i szampańskiej zabawy do białego rana w Sylwestra 🙂 Pozdrawiam

    Odpowiedz
  2. Lukas Timer

    Zastanawiałem się po co te słuchawki 😀 a tu taka niespodzianka 😛 Również życzę wesołych świąt 😀

    Odpowiedz

Dodaj komentarz