O nas

Witam Cie serdecznie na naszej stronie. Mam na imię Kasia (stąd wzięła się nazwa tego kanału), mieszkam w Cornwall, UK wraz z moim mężem oraz wspaniałym psem rasy „lurcher”. Żyjemy razem i razem tworzymy nasz kanał i tę stronę.

Strona jest uzupełnieniem treści jakie publikujemy na YT,  ale także zapisem tego co nas interesuje, dotyka i porusza. Jest to miejsce gdzie można coś dopowiedzieć lub dopisać i snuć plany i marzenia na przyszłość.

Znajdziecie tutaj krótkie, szybkie lekcje angielskiego opisujące w przystępny sposób zagadnienia które gryzą wiele osób, linki do dalszych ćwiczeń i przydatne wskazówki z pierwszej ręki!

Od czasu do czasu pokażemy Ci drogi widzu zakątki i miejsca gdzie przyszło nam mieszkać – Cornwall która stała się naszym tymczasowym domem 🙂 Od czasu do czasu wstawimy też coś mniej lub bardziej zabawnego ponieważ nie samą nauką człowiek żyje. A jeszcze kiedy indziej podzielimy się wiedzą i przemyśleniami na całkiem poważne tematy, które są dla nas ważne.

Zatem zapraszamy do czytania wpisów, oglądania naszych  filmów, komentowania i Kazikowania! Nic nas tak nie cieszy jak czytanie Waszych komentarzy i wiadomości. Do zobaczenia na niedzielnym Live!
Cześć.

my

4 komentarze

  1. Ulka

    Część od jakiegoś czasu śledzę twoje programy na YouTube fajnie tłumaczysz gramatykę i różne zagadnienia z angola. Miała bym prośbę jak znajdziesz chwilę zrób program na temat in case. Z góry dzięki i pozdrawiam Ulka

    Odpowiedz
  2. Karola

    Hej Kazik mam pytanie czy oferujesz może lekcje z j.angielskiego ? a dokładnie nauka przez skype? byłabym wdzięczna za odpowiedz 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz