O nas

Witam Cie serdecznie na naszej stronie. Mam na imię Kasia (stąd wzięła się nazwa tego kanału), mieszkam w Cornwall, UK wraz z moim mężem oraz wspaniałym psem rasy “lurcher”. Żyjemy razem i razem tworzymy nasz kanał i tę stronę.

Strona jest uzupełnieniem treści jakie publikujemy na YT,  ale także zapisem tego co nas interesuje, dotyka i porusza. Jest to miejsce gdzie można coś dopowiedzieć lub dopisać i snuć plany i marzenia na przyszłość.

Znajdziecie tutaj krótkie, szybkie lekcje angielskiego opisujące w przystępny sposób zagadnienia które gryzą wiele osób, linki do dalszych ćwiczeń i przydatne wskazówki z pierwszej ręki!

Od czasu do czasu pokażemy Ci drogi widzu zakątki i miejsca gdzie przyszło nam mieszkać – Cornwall która stała się naszym tymczasowym domem 🙂 Od czasu do czasu wstawimy też coś mniej lub bardziej zabawnego ponieważ nie samą nauką człowiek żyje. A jeszcze kiedy indziej podzielimy się wiedzą i przemyśleniami na całkiem poważne tematy, które są dla nas ważne.

Zatem zapraszamy do czytania wpisów, oglądania naszych  filmów, komentowania i Kazikowania! Nic nas tak nie cieszy jak czytanie Waszych komentarzy i wiadomości. Do zobaczenia na niedzielnym Live!
Cześć.

my

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *