Caravaning - poradniki

Naga prawda: Minusy i Wady ŻYCIA W PRZYCZEPIE – Jak wygląda codzienność?

Życie w przyczepie kempingowej na stałe to wyzwanie. Życie w przyczepie kempingowej na stałe zimą to wyzwanie poziom ninja warior! Ha ha ha

Szczęśliwe życie w przyczepie kempingowej na stałe zimą z współmałżonkiem i dużym psem w czasie pandemii to chyba jedno z naszych największych wspólnych osiągnięć.

Dopiero kiedy zaczęłam spisywać wszystkie małe smaczki naszego dnia codziennego uświadomiłam sobie jak wyjątkowe jest nasze zwykłe codzienne życie 😉 I poczułam dumę. Jestem z nas bardzo dumna, bo mimo trudności, niewygód i wyzwań – o których opowiadam przez prawie 30min! Nie zamienilbyśmy naszej przyczepki na nic innego [;

Jeśli miałabym podsumować nasze życie na kółkach w kamperze i przyczepie powiedziałabym że to największa i najbardziej skuteczna szkoła życia jaką do tej pory odbyliśmy. Wyzwania dnia codziennego to okazja aby stanąć oko w oko ze swoimi słabościami, ograniczeniami i obawami. To codzienne wychodzenie poza strefę komfortu i nieustanna nauka.

Nauczyliśmy się sporo o naszych potrzebach, o tym co dla nas ważne, o tym czego chcemy… hmmm miało być o minusach a czuję że wkraczam już na temat kolejnego odcinka: za co kochamy nasze życie w przyczepie. Ten temat na kanale pojawi się niebawem, tymczasem dziś zapraszam Was na nowy, konkretny i szczery do bólu film o tym jak naprawdę wygląda nasze życie codzienne w przyczepie zimą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *