Blog,  Kazikowe refleksje

Live z Kazikami – wielkie dzięki!

Cześć Kazie i Kaziczki,

Chcę napisać kilka słów o naszych pogawędkach na Live.

Przede wszystkim wielkie dzięki za to, że przychodzicie na te spotkania! Odbywają się w niedzielę, z reguły zaczynamy o godz 19 czasu polskiego i rozmawiamy sobie przez 2-3 godziny, albo dopóki mamy tematy! (Link do transmisji na zywo, aktywny w porze transmisji, szczegóły na FB).

Wielu z Was pisze, że te nasze sesje pozytywnie Was nastrajają. Powiem Wam, że ja czuję to samo. Między innymi dlatego lubię robić te lajwy w niedzielę wieczorem. To takie miłe zakończenie weekendu i fajne wprowadzenie w kolejny tydzień. Rozmowy z Wami dają mi mnóstwo pozytywnej energii 😉 Co widać na fotce z dzisiejszego Live’a.

Każde takie spotkanie z Wami jest wielką niespodzianką i nigdy nie wiem co się wydarzy. Bardzo się cieszę, że tak aktywnie bierzecie udział w naszych dyskusjach i dzielicie się swoimi przemyśleniami i odczuciami.

Mówiłam to już wielokrotnie, że jakąs tajemną internetową mocą, nasz kanał przyciąga osoby, które mimo swej róznorodnosci mają wspólny mianownik. Odnoszę wrażenie, że my wszyscy, mówiąc potocznie nieco odstajemy od normy :D:D:D Ale w jak najbardziej pozytywnym sensie!

Wszyscy szukamy alternatywy dla rzeczywistości, która mówiąc delikatnie nie jest aksamitna. Szukamy pozytywnych wartości, przyjaźni, akceptacji. Chcemy być sobą i chyba wielu z nas ma doświadczenie bycia odtrąconym przez ‘ogół’. Chodzi mi mniej więcej o taką sytuację jak na tym obrazku:

Więc podsumowując, Kazie i Kaziczki, bardzo się cieszę, że jesteście i jestem z Was dumna. Jesteście wspaniali. Często piszecie nam komplementy, za które bardzo Wam dziękuję, ale pamiętajcie, że to Wy tworzycie projekt Kazik.TV. Po części podsuwając tematy i komentując nasz materiał. Ale Wasz główny udział polega na tym, że akceptujecie Kazika takim jaki jest.  Każda Wasza pozytywna reakcja na nasze kazikowe produkcje jest jak pogłaskanie tego orzełka po głowie 😉 i sygnał ‘jesteś OK, rób swoje’.

Jak widzicie Diesel tez uczestniczy w naszych transmisjach na zywo 😉

Diesel w czasie transmisji Live.

Serdecznie Wam dziękuję za dzisiejszy wieczór!

W nadchodzacym tygodniu nie zapomnijcie zrobić dla siebie, czegoś co sprawi Wam frajdę. Nie mogę się doczekać o czym mi opowiecie w kolejną niedzielę!

Jeśli lubicie nasze Live’y, zostawcie pod nimi łapkę w górę na YT, to pomoze innym nas znalezć.

Pa!

3 komentarze

  • Damian

    Dla mnie te lajwy są równie ważne i równie pozytywnie mnie nastrajają. Nie ukrywam że często na rzecz spotkania z Wami rezygnuję z jakiś wydarzeń lub spotkań ale nigdy tego nie żałuję. Z każdą rozmową i odcinkiem czuje się lepiej, kiedy mam zły dzień i widzę że Kazik TV dodał film to wiem że już zły nie jest a sama świadomość że zna się kogoś tak pozytywnego i ma się możliwość skontaktowania z nim choćby przez facebook lub you tube jest niezastąpiona. Oby cała nasza społeczność Kazików się powiększała i czerpała taką radość jak ja.

  • Aga

    zgadzam sie w 100% z Damianem – mega pozytywna energia. Pozdrawiam serdecznie cala spolecznosc Kazik TV i do zobaczenia na live 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *