Blog

Będzie audycja radiowa!

Cześć Kazie i Kaziczki,

Ach co to był za Lajw. Fiu fiu… cały salon gości 😉 Bardzo sympatyczne spotkanie.Takie chwile przywracają wiarę w ludzi, co?

Jak mówiłam wcześniej, planujemy z redaktorem Zonaimadem kolejną audycję radiową. Chciałabym zaproponować pozytywne, piosenki w klimacie ‘feel good’. Coś na podtrzyma nas na duchu w oczekiwaniu na kapryśną Wiosnę, która w tym roku gra z nami w ciuciu-babkę.

Kochani, dzielcie się swoimi propozycjami w komentarzach. Postaram się w miarę możliwości włączyć je do programu. Oczywiście dedykacje i pozdrowienia mile widziane!

Do zobaczenia, do usłyszenia!

5 komentarzy

  • iwona d

    Hej Kasiu, a ja mam pytanie a raczej OGROMNĄ prośbę! Czy zapis z każdego niedzielnego live mógłby być dostępny chociaż do 23.30, jestem gotowa siedzieć nawet do rana żeby tylko to obejrzeć :-)))) Ja za każdym razem mam jakiś niedzielny wyjazd, ostatnio oglądałam urywek Waszego liva w toalecie w kinie;)) Wpadam później do Was na ostatnią chwilę a jak chce obejrzeć powtórkę po zakończeniu transmisji to mi wszystko znika po pewnym czasie:( Chyba, że technicznie jest to MISSION IMPOSSIBLE to wówczas powiem mężowi, że wolę KAZIKA od jego niedzielnych atrakcji:)))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *